چطور سفارش طراحی سایت بگیریم؟

چطور سفارش طراحی سایت بگیریم؟

گرفتن سفارش طراحی سایت

شاید شما هم در جستجوی پرسش به سوال چطور سفارش طراحی سایت بگیریم؟ هستید. ما در این مقاله شما را راهنمایی می کنیم تا بتوانید از حرفه طراحی سایت کسب درآمد کنید. شما می توانید به جای خواندن این مقاله فایل صوتی رو گوش دهید. گرفتن پروژه طراحی سایت یکی از مهم ترین دغدغه های طراحان وب سایت است. شاید به نظر شما کسب درآمد از طراحی وب راحت نباشد. اگر شما طراحی سایت را یاد گرفته اید و می خواهید از این طریق کسب درآمد کنید با ما همراه باشید. ابتدا یک رزومه از خودتان بنویسید. چرا؟ زیرا برای استخدام شدن در شرکت هایی که طراح سایت می خواهند احتیاج است. برای پیدا کردن این شرکت ها از سایت هایی مثل ای استخدام، جاب اینجا یا جاب ویژن می توانید استفاده کنید.

نمونه کار طراحی سایت

حتما اکنون این سوال در ذهن شما ایجاد شده که آیا برای استخدام نمونه کار لازم است؟ اگر شما می خواهید در زمینه وردپرس طراحی سایت انجام دهید حتما باید نمونه کار داشته باشید. برای ایجاد نمونه کار می توانید چند سایت را به صورت آزمایشی طراحی کنید. اگر شما برنامه نویس هستید نیاز به نمونه زنده نیست. روند کار بیشتر شرکت هایی که برنامه نویس می خواهد به این صورت است که چند ماه به صورت آزمایشی با شما کار می کنند اگر کارتان را پسندیدند آنگاه استخدام می شوید.

پروژه طراحی سایت

به عنوان فریلنسر چطور سفارش طراحی سایت بگیرم؟

شاید اکنون بگویید من می خواهم به عنوان فریلنسر کار طراحی سایت انجام دهم. حالا چگونه پروژه بگیرم؟ آنچه به عنوان پیشنهاد باید به شما بگویم این است که برای بالا بردن تجریه و توانایی بیشتر در زمینه کار طراحی بهتر است به مدت چند ماه یا حتی سال در شرکت های طراحی سایت فعالیت کنید. فریلنسرها هم می توانند از روش های متعددی برای کسب درآمد در زمینه طراحی سایت استفاده کنند. می توانید از شرکت هایی که به صورت پروژه ای و دورکاری پروژه می دهند پروژه بگیرید. کافیست به وسیله سایت های استخدامی این شرکت ها را پیدا کنید و روزمه خودتان را برایشان بفرستید.

شاید شما هم بخواهید بدانید فریلنسری بهتر است یا کارمندی؟

 

شبکه های اجتماعی بهترین فضا برای ارائه توانایی

امروزه شبکه های اجتماعی فراوانی وجود دارد که کاربران ایرانی در آنها فعالیت می کنند. شبکه هایی مثل اینستاگرام، تلگرام، یوتویوب، لینکدین و غیره. حالا که چنین فضایی فراهم شده شما نیز فعالیت خود را شروع کنید. ابته منظورم از فعالیت گذاشتن عکس های مسافرت و شام دیشب و خواننده موردعلاقتان نیست. شما باید صفحه ای باز کنید و در آنجا توانایی های خودتان را به شکل های مختلف نمایش دهید مثلا آموزش طراحی سایت بگذارید یا سوالات کاربرانتان را پاسخ دهید. شما با نمایش توانایی خودتان به مشتری هایی که به شکل نامحسوس شما را رصد می کنند پروژه های زیادی را به سمت خود روانه می کنید.

سایت شخصی خودتان را داشته باشید

برای خودتان سایت بزنید و محتوای مفید تولید کنید. محتوای مفید باعث می شود کاربران زیادی به سمت سایت شما بیایند. مثلا می توانید محتوایی با عنوان چگونه سایت طراحی کنیم بنویسید و بعد از ارائه محتوای مفید شماره تلفن تان را برای کاربران قرار دهید و از آنها بخواهید سفارش هایشان را به شما دهند. خیلی از اشخاصی که این محتوا را دنبال می کنند برای این است که دنبال جایی برای دادن پروژه طراحی سایت شان می گردند و ممکن است انتخاب خیلی از آنها شما باشید. نمونه کارهای خود را در سایت قرار دهید. هرچه این نمونه ها بیشتر و با کیفیت تر باشد شانس بیشتری برای جذب مشتری دارید.

ثبت نام در سایت های فریلنسری

روش دیگری که فریلنسرهای به سمتش می روند گرفتن پروژه از سایت های فریلنسری است. در سایت های فریلنسری خوب ثبت نام کنید و نمونه کارهای تان را در آنجا قرار دهید و شروع به فعالیت کنید.

استفاده از هرکدام از این روش های گفته شده می تواند به شما در گرفتن پروژه یاری کند. شاید بهتر باشد از همه روش ها به صورت ترکیبی استفاده کنید. اگر شما روش دیگری می شناسید که ما مطرح نکردیم برای ما بنویسید تا هم ما و هم دیگران از آن بهره ببرند.

اشتراک گذاری:

نظرات

0 نظر در مورد چطور سفارش طراحی سایت بگیریم؟

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.