بهترین زبان برنامه نویسی برای یادگیری

بهترین زبان برنامه نویسی برای یادگیری

شاید شما هم دنبال پاسخ این سوال باشید که بهترین زبان برنامه نویسی چه زبانی است؟ اولین چیزی که برای شروع یادگیری یک زبان برنامه نویسی باید در نظر بگیرید این است که شما زمان زیادی را باید برای یادگیری بگذارید. پس مهم است که زبانی را انتخاب کنید که به آن علاقمند باشید تا بتوانید با سختی های یادگیری راحت تر کنار بیایید و اشتیاق خود را از دست ندهید.

مطلب مهمی که باید در مورد آن مطمئن شوید این است که از زبان برنامه نویسی چه استفاده ای می خواهید بکنید! بعضی زبان ها در حوزه وب کاربرد دارند بعضی در حوزه موبایل و برخی دیگر ….. مثلا اگر می خواهید توسعه دهنده فرانت اند باشید می توانید جاوااسکریپت را انتخاب کنید. اگر می خواهید در حوزه هوش مصنوعی کار کنید می توانید پایتون را انتخاب کنید.

بهترین زبان های برنامه نویسی سال 2021 شامل: جاوااسکریپت، پایتون، جاوا، C++ ،Cشارپ، php ،Golang ،کاتلین و سوئیفت. مثلا اگر شما می خواهید زبانی چند منظوره یاد بگیرید که هم در حوزه طراحی سایت و هم در حوزه اپلیکیشن های تلفن همراه و هم در حوزه هوش مصنوعی کاربرد داشته باشد می توانید پایتون را انتخاب کنید. اگر می خواهید زبان برنامه نویسی php را یاد بگیرید و در حوزه طراحی سایت فعالیت کنید دوره رایگان آموزش برنامه نویسی php را دنبال کنید. اگر تمایل دارید زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت را یادبگیرید ما با دوره آموزش جاوا اسکریپت شما را یاری خواهیم کرد. برای توضیحات بیشتر درباره بهترین زبان برنامه نویسی حتما وبکست را گوش دهید.

 

 

اشتراک گذاری:

نظرات

0 نظر در مورد بهترین زبان برنامه نویسی برای یادگیری

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.