0 از 0 رأی

رایگان!

با گذراندن دوره آموزش کامل فریم ورک کدایگنایتر به طور کامل کار و نحوه استفاده از دستورات کدایگنایتر را فراخواهید گرفت.

 • 16 جلسه
 • مدت زمان: 02:18:00 ساعت
 • پیش نیازها: آشنایی به php
مدرس مونا کیارستمی

مونا کیارستمی

درباره مدرس کارشناسی ارشد هوش مصنوعی دارم. چند سال در زمینه طراحی وب و برنامه نویسی کار کردم. عاشق یادگیری مطالب جدیدم.

مشاهده بیشتر

آموزش کامل فریم ورک کدایگنایتر

فریم ورک چیست؟

فریم ورک یا چهارچوب نرم افزاری، یک بستر برای توسعه برنامه های نرم افزاری است.یک فریم ورک می تواند شامل کلاس های از پیش تعریف شده، توابعی برای پردازش ورودی، مدیریت دستگاه های سخت افزاری و تعامل با نرم افزار سیستم باشد. با استفاده از فریم ورک توسعه دهندگان می توانند تعداد کدهای کمتری بنویسند و در زمان سریع تری به نتیجه برسند. توسعه دهنده موظف است با استفاده از فریم ورک در چهارچوب مشخص و با قوانین تعیین شده در آن کدنویسی کند. زبان php فریم ورک های متعددی دارد مثل CodeIgniter، laravel، zend، Cake و  غیره. این فریم ورک ها باعث می شوند توسعه دهندگان با سرعت و کیفیت بیشتری اقدام به تولید و توسعه برنامه های نرم افزاری کنند. با گذراندن دوره آموزش کامل فریم ورک کدایگنایتر می توانید به طور کامل با ساختار و دستورات این فریم ورک آشنا شوید.

آموزش کامل فریم ورک کدایگنایتر

یکی از فریم ورک های قدرتمند php فریم ورک کدایگنایتر (CodeIgniter) می باشد. کدایگنایتر رایگان و open source بوده و تحت معماری MVC ایجاد شده است. MVC مختصر شده عبارت Model View Controller است. در ساختار MVC برنامه به سه بخش جدا از هم تقسیم می شود. بخش Model به ذخیره و بازیابی داده ها درون پایگاه داده می پردازد. در بخش View کدهای مربوط به نمایش اطلاعات به کاربر، را می نویسند. در بخش Controller کدنویسی مرتبط با دریافت اطلاعات از کاربر انجام می گیرد.

کدایگنایتر فریم ورکی قوی و محبوب است که استفاده و یادگیری آن بسیار ساده می باشد و روز به روز  تعداد استفاده کنندگان از آن افزایش می یابد. برای دسترسی به داکیومنت های این فریم ورک از سایت codeigniter.com می توانید استفاده کنید.

دوره آموزش کامل فریم ورک کدایگنایتر :

در این دوره آموزشی دستورات کدایگنایتر را به طور کامل یاد خواهید گرفت. با یادگیری فریم ورک کدایگنایتر می توانید بسیار راحت تر از قبل پروژه های تحت php خود را انجام دهید. پیش نیاز این دوره تسلط کامل به زبان php است. اگر این زبان را کامل نیاموخته اید از دوره آموزش کامل زبان php استفاده کنید. 

آنچه در این دوره آموزشی فرا می گیرید:
 1. مقدمه
 2. mvc چیست؟
 3. نصب کدایگنایتر
 4. view- controller
 5. پیکربندی
 6. مدل
 7. ایجاد فرم لاگین و ثبت نام
 8. session ها و cookie ها
 9. query builder
 10. redirect
 11. امنیت
 12. helper ها و library ها

عنوان فصل

۱۶ جلسه
مقدمه
mvc چیست؟
نصب کدایگنایتر
view-controller
پیکربندی
model
ایجاد فرم لاگین
session و query builder
redirect
ایجاد فرم ثبت نام
امنیت
کش
کتابخانه ها
helper ها
کوکی ها
آپلود فایل
اشتراک گذاری:
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهها

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “آموزش کامل فریم ورک کدایگنایتر”

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.