0 از 0 رأی

رایگان!

با گذراندن این دوره به طور کامل روش ارسال ایمیل از طریق لوکال هاست را یاد خواهید گرفت.

لطفا وارد سایت شوید

  • 1 جلسه
  • مدت زمان: 00:08:34
  • پیش نیازها: تسلط به وردپرس
مدرس مونا کیارستمی

مونا کیارستمی

درباره مدرس کارشناسی ارشد هوش مصنوعی دارم. چند سال در زمینه طراحی وب و برنامه نویسی کار کردم. عاشق یادگیری مطالب جدیدم.

مشاهده بیشتر

ارسال ایمیل از طریق لوکال هاست

استفاده از نرم افزارهای لوکال هاست مثل xampp، wamp و غیره برای ایجاد، توسعه و خطایابی پروژه های وب بسیار معمول و متداول است. اگر شما هم با لوکال هاست سروکار دارید حتما به مشکل ارسال ایمیل برخورد کرده اید. ارسال ایمیل به وسیله لوکال هاست به طور پیش فرض امکان پذیر نیست. زیرا سرورها به وسیله پروتکل SMTP (پروتکل انتقال ساده ایمیل) اقدام به ارسال ایمیل می کنند.اما لوکال هاست نمی تواند به این پروتکل وصل شود. برای ارسال ایمیل از طریق لوکال هاست باید پروتکل SMTP را بر روی هاست لوکال خود تنظیم کنید. در این دوره روش ارسال ایمیل در لوکال هاست به وسیله Xampp آموزش داده می شود و یاد خواهید گرفت به وسیله افزونه WP Mail Smtp by Wpform در وردپرس ایمیل ارسال کنید.

ارسال ایمیل از طریق لوکال هاست

یکی از افزونه های محبوب برای ارسال ایمیل افزونه WP Mail Smtp by Wpform است. این افزونه ارتباط بین وردپرس و سرور ایمیل گوگل را فراهم می کند. شما با نصب این پلاگین به راحتی می توانید از امکان ایمیل در وردپرس خود استفاده کنید. کار با این افزونه بسیار ساده و دانلود آن رایگان می باشد. برای دانلود افزونه WP Mail Smtp by Wpform از اینجا اقدام کنید.

آموزش ارسال ایمیل از طریق لوکال هاست :

در این دوره روش تنظیم لوکال هاست برای پروتک Smtp و ایجاد تنظیمات مناسب برای افزونه WP Mail Smtp آموزش داده خواهد شد. با گذراندن این دوره آموزشی کوتاه مدت در کمترین زمان می توانید ارسال ایمیل را یاد بگیرید. بعد از این دوره شما دیگر مشکلی برای ارسال ایمیل در لوکال هاست خود نخواهید داشت. پیش نیاز این دوره تسلط بر وردپرس است. اگر وردپرس را به خوبی نیاموخته اید ازدوره آموزش وردپرس استفاده کنید. 

آنچه در این دوره آموزشی فرا می گیرید:
  1. تنظیمات ارسال ایمیل بر روی Xampp
  2. طریقه تنظیم افزونه WP Mail Smtp by Wpform برای ارسال ایمیل

عنوان فصل

۱ جلسه
ارسال ایمیل از طریق لوکال هاست
اشتراک گذاری:
برچسب‌ها: